Wino i Cydr na Mazowszu – wycieczka z degustacją

  • Degustacja
  • Dla dorosłych
  • Piknik
  • Smakowitości

Opis wydarzenia

Winiarstwo w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, nawet na Mazowszu. Wyruszmy więc wspólnie poznać wina i cydry naszego wspaniałego regionu!
Zapraszamy na jednodniową wycieczkę z Winokątem pełną winnej wiedzy i atrakcji. Odwiedzimy trzy miejsca: Cydrownię Ignaców, Winnicę Biały Kruk oraz Winnicę Mazovia. Podczas zwiedzania z przewodnikiem poznamy m. in. metody produkcji cydrów, pet natów oraz win, które następnie zdegustujemy. W każdym miejscu będziemy mieć czas na przyjemny spacer po winnicy oraz rozmowę z producentami cydrów i win. W trakcie przejazdów opowiemy również o rozwoju polskiego winiarstwa. Wycieczkę zakończy kolacja w formie grilla wśród winorośli!
Plan wycieczki:
9:00 wyjazd z Warszawy
przejazd 1,5 h
10:30-12:15 Cydrownia Ignaców
przejazd 45 min
13:00-15:00 Winnica Biały Kruk
przejazd 45 min
15:45-19:30 Winnica Mazovia
przejazd 1,5 h
21:00 powrót do Warszawy
Cena: 390 zł/os.
Cena zawiera:
– Przejazd prywatnym, klimatyzowanym busem wraz z ubezpieczeniem OC i NNW. Wyjazd z Warszawy z PGE Narodowy o 9:00 i powrót ok. godz. 21:00
– Wizyta i oprowadzanie wraz z przewodnikiem po Cydrowni Ignaców, Winnicy Biały Kruk oraz Winnicy Mazovia.
– Komentowana degustacja cydrów i win wraz z przekąskami i wodą.
– Kolacja w formie grilla wśród winorośli w Winnicy Mazovia.
– Opieka dwóch organizatorów: Ewy i Wojtka, którzy od dwóch lat prowadzą szkolenia i komentowane degustacje wina jako Winokąt.
W celu rezerwacji miejsc prosimy o kontakt mailowy: biuro@winokat.pl
Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzeniem rezerwacji jest otrzymanie mailowej wiadomości zwrotnej ze szczegółowymi informacjami odnośnie wydarzenia oraz wpłata zaliczki w wysokości 50%.
Wyjazd przeznaczony dla osób pełnoletnich. Istnieje możliwość uczestnictwa osób niepełnoletnich, lecz jedynie pod opieką i na odpowiedzialność rodzica/opiekuna.