IGO & NATALIA SZROEDER | JABŁONKI. PRZETAŃCZYĆ Z TOBĄ CHCĘ CAŁĄ NOC.

 

Zanurz się w świat Jabłonek, w świat niezwykłych rytmów, smaków i zapachów. Chodźże z nami poswawolić, by przy muzyce i jedzeniu celebrować polską naturę i kulturę.
Oto nasz nowy teledysk zaśpiewany i nagrany specjalnie z okazji Festiwalu Jabłonki Swawole Food & Music Apple Festival, który już tego lata zagra w 3 malowniczych miastach Polski – w Toruniu, Giżycku i Sandomierzu.

Jabłonki „Kocham Cię, kochanie moje” – Maanam & The Dumplings

 

Posłuchajcie legendy o Trzech Jabłonkach – pięknych, smukłych, tajemniczych, co od wieków nocą w polskich sadach czynią swoją magię.  To ich urok, miłość do natury i troska rozsławiły polskie jabłko w świecie i sprawiły, że chętnych do jego pozyskania nie brakuje. Posłuchajcie też legendy o polskim sadowniku, który natchniony historią Jabłonek, wkłada w uprawę swoich drzew całe serce, troskę i wiedzę, by w czas zbiorów wynieść z sadu prawdziwy skarb i wielkie bogactwo polskiego narodu – jabłka nie mające sobie równych w świecie pod względem jakości, smaku i wyglądu.

Dlatego 28 września, wdzięczni naturze i polskim, najlepszym w świecie sadownikom, świętujemy czas Jabłonek, które tak szczodrze obdarowują naszą polską krainę.

Bitamina | Jabłonki – Niech no tylko zakwitną jabłonie

Świat nie jest taki zły. A gdy na drzewkach pysznią się i czerwienią gotowe do zbioru soczyste owoce, z każdym dniem wydaje się piękniejszy. Zapraszamy na ucztę dla zmysłów. Przed państwem oficjalny przebój Festiwalu #Jabłonki Swawole 2021!

#Jabłonki – Kampania, ktora wywołała rumience

Dawne mity, namiętności i legendarne smaki ożyły po wiekach zapomnienia. Magia polskich sadów wreszcie pokazała swą moc, a polskie jabłko podbiło serca i podniebienia tych, którzy dali się ponieść nieskrępowanym Swawolom. Nie wierzycie? Posłuchajcie tylko tej niezwykłej opowieści.

Festiwal Jabłonki Swawole 2020 w warszawskich restauracjach

Gdy w zeszłym roku przekwitły jabłonie, a na drzewach pojawiły się pierwsze owoce, rozpoczęliśmy Festiwal Jabłonki Swawole. Z tej okazji w wielu warszawskich restauracjach pojawiło się specjalne, sezonowe, jabłkowe menu. Nikt nie spodziewał się, że na bazie polskiego jabłka można stworzyć tak wiele różnych, niezwykle kreatywnych i pysznych dań!

W tym roku chcemy poswawolić równie spektakularnie, dlatego zapraszamy restauracje do włączania się we wspólne świętowanie Jabłonek i dodawanie swoich wydarzeń na interaktywnej mapie Jabłonek.

Skip to content